Swędzenie pochwy i odbytu

Witam , mam problem ponieważ od tygodnia swędzi mnie odbyt i pochwa . Czym to jest spowodowane ? Jak mogę sie wyleczyć bez chodzenia po lekarzach ?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez ustalenia przyczyny (co jest równoznaczne z badaniem przedmiotowym,a tym samym wizytą u lekarza) nie jestem w stanie ocenić przyczyny Pani dolegliwości. Najpewniej jest to infekcja.