Co oznaczają krostki za uszami i opuchlizna?

Witam, Od dwóch dni mam małe krostki za uszami, czerwone i opuchnięte uszy oraz odczuwam świąd, jakby skóra była podrazniona. Co to może być?

Co to może być określi lekarz poz lub dermatolog, do którego uda się Pani na konsultację.Niestety nie widząc zmian nikt nie jest w stanie bez obejrzenia zmian postawić diagnozy i wdrozyć leczenia.