Co to może być i jaką może mieć przyczynę?

Chciałabym zapytać o mój problem skórny: Od kilku dni na łokciu pojawiła mi się wysypka - wyglądała jakbym poparzyła się pokrzywą i bardzo swędziała. Starałam się nie drapać, ale po nocy zauważyłam, że łokieć zrobił się mocno czerwony i niektóre pęcherzyki są popękane i zrobił się na nich strupek, a pomiędzy pojawiła się biała, jakby wysuszona skóra. Nie jest to pierwszy raz, gdy wysypka pojawia mi się na łokciu. Po kilkunastu dniach sama zanika. Co to może być i jaką może mieć przyczynę?

Lek. Tomasz Budlewski

być może to łuszczyna proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa.

Co to może być i jak sie to leczy określi dermatolog, do którego uda się Pani na konsultację, niestety bez obejrzenia zmian nikt nie jest w stanie diagnozy postawić ani wdrożyć własciwego leczenia!!!