Czym są czerwone zmiany na skórze u dziecka?

Witam u mojego dziecka pojawiły sie zmiany skórne takie jakby plamki zaczerwienione po 1. -2 dniach zmieniły sie w plamki suchej skory? Tak jakby strupki ale bez krwi i tylko robią sie czerwone po kąpieli. Ogólnie córka ma 5 mcy ale poza rym nie ma żadnych objawów Czy moze wiadomo co by to było?!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pediatry i ocena w bezpośrednim badaniu