Czym jest ropna zmiana pomiędzy oczami? z

Witam , moj 3 letni syn ma między oczami ropna ranę która powstała z niewiadomych przyczyn równiez jest druga która znajduje się pod kolanem okrągła i ropna , co to może być ?

Może to określić lekarz pediatra lub dermatolog dziecięcy, do którego uda się Pani z dzieckiem na wizytę, niestety bez obejrzenia zmiany i jej zbadania nikt na świecie diagnozy na oko nie postawi, ani tym bardziej nie wdroży leczenia.