Czym smarować czerwone wypieki na twarzy?

Witam wiem że to sprawa dla dermatologa ale może u was szybciej to załatwię niż stanie w kolejkach w NFZ. Chodzi mianowicie o to że jak stresuje się albo z kimś gadam mam czerwone wypieki na twarzy. Jak to leczyć i jakie maści używać? Da się to ograniczyć?

Niestety bez obejrzenia stanu skóry nikt na oko diagnozy nie postawi ani nie wdroży odpowiedniego lekarza. NA to ,że komuś nie chce się czekać w kolejce do lekarza nic nie poradzimy. Polecam wizytę u dermatologa.