Co oznaczają nawracające bóle w okolicy lewej nerki?

Dzień dobry.Mam 24 jestem Mężczyzna Mam nawracające bóle w okolicy lewej nerki. Oraz ból brzucha i żołądka z nie ładnym zapachem z ust. Zrobilem badania krwi i wyniki wyszyly : WBC 3.7 GRAN 1.3 Lymp 48.0 Mid% 17.5 Gran% 34.5 MCV 79.7 MCH 24.1 MCHC 30.2 RDW-CV 15.5 MPV 12.3 PCT 0.286 Z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego