Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają odwodnione wszystkie krążki m-kręgowe?

witam proszę o konsultację czy to coś poważnego wynik rezonansu; Trzony mają prawidłową wysokość i sygnał. Odwodnione wszystkie krążki m-kręgowe. na poziomie C3-C4 przepuklina krążka m-k modeluje centralnie rdzeń kręgowy. Na poziomie C4-C5 przepuklina centralno-lewoboczna modeluje rdzeń kręgowy i korzeń rdzeniowy. Na poziomie C5-C6 przepuklina lewoboczna modeluje worek oponowy i korzeń rdzeniowy. Na poziomie C7-Th1 i Th1-Tf2 wypuklina krążka m-k modeluje lekko worek oponowy.
MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Wszystko zależy od objawów jakie są związane z Pana zwyrodnieniem kręgosłupa, dyskopatią. Zmiany dyskopatyczne w obrazie NMR nie powodują ewidentnego ucisku na korzenie nerwowe tylko ich modelowanie co nie jest wskazaniem bezpośrednim do leczenia operacyjnego chyba, że występujące dolegliwości bólowe nie reagują na fizjoterapię czy leczenie farmakologiczne oraz nie powodują objawów neurologicznych ubytkowych.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy