Co oznaczają plamienia przedmiesiączkowe?

Witam, zwracam się do Państwa z pytaniem, które mnie zaczęło nurtować. Otóż mam 31 lat i od paru lat zauważył u siebie plamienia przedmiesiączkowe. Z każdym dniem są one co raz ciemniejsze, aż do menstruacji. Lekarz ginekolog nie zauważył w tym jakiegoś problemu. Bardziej nurtujące dla mnie jest to, iż w ostatnich miesiącach podczas tych plamien-myśle, ze było to okolo dwóch dni przed menstruacja- gdy miałam stosunek miałam dość mocne krwawienie, zdażyło się to mi już dwa razy.Jest to bezbolesne

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i przede wszystkim badania hormonalne jeżeli nie są widzoczne inne przyczyny w badaniu bezpośrednim