Co oznaczają plamy na rękach, udach i brzuchu?

Witam. Mam plamy na rękach brzuchu udach. Z opisu domyslam sie ze to grzybica skory. Zaden lekarz dermatolog mi nie pomogl. Uważa że jestem uczulona ma cos. Swedzi jak przychodzi woeczor. Plamy sa mocno czerwone luszcza sie. Prosze o pomoc.

Bez obejrzenia i zbadania zmian nikt diagnozy nie postawi proszę zgłosić się do alergologa i innego dermatologa, po badaniach lekarze będą mogli powiedzieć coś więcej i postawić diagnozę.