Czy to może być alergia kontaktowa?

Witam.Czy moge przeslac zdjecia swojej wysypki tzn alergii bo nie wiem co to jest alergia kontaktowa czy zywnosciowa trwa od miesiaca-dwoch zazwyczaj tylko okolice lydka-stopa lub przedramiona-dlonie ostatnio rowniez plecy i twarz okropnie swedzi az drapie do krwi sa to swedzace krosty z plynem cos jak pokrzywka nigdy nie bylam na nic uczulona myslalam ze to moze pluskwy (!)lecz poza mna zadna z 6osob mieszkajacych ze mna nie ma problemu mieszkam obecnie w anglii prosze o kontakt

Proszę udać się do alergologa lub dermatologa - w Anglii również lekarze tej specjalizacji przyjmują. Niestety bez obejrzenia, zbadania zmian nikt diagnozy nie postawi ani nie wdroży odpowiedniego leczenia.