Co oznaczają plamy na twarzy po wypiciu niewielkiej ilości alkoholu?

Witam mam 22 lata i od jakiegoś czasu mam po wypiciu alkoholu plamy na twarzy i dekoldzie są one mocno widoczne i towarzyszy im uczucie gorąca na twarzy nigdy wcześniej tak nie miałam może od roku , czasem do pojeawienia wystarczy kieliszek wina a czasem nie pojawiają się wcale od czego to może być

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawową diagnostykę.