czerwona plama obok oka po wypiciu alkoholu

Po wypiciu alkoholu(kieliszek wodki,a nawet pol piwa 2% na twarzy obok skroni prawego oka wyskakuje mi czerwona plama ktora stopniowo sie wydluza i rozszerza,druga bardzo mala pod lewym okiem. a ich pojawieniu się towarzyszy uczucie gorąca (jak przy podwyższonej temperaturze). Plamy zanikają samoistnie po kilkudziesięciu minutach.,takie problemy zdarzają mi się po raz pierwszy. Zrobiłem podstawowe badania krwi w normie Ciśnienie również mam w normie.. Macie Panstwo jakis pomysl?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to reakcja alergiczna na alkohol lub środki spożywcze dodawane do niego.