Co oznaczają próby wątrobowe i stan przedwrzodowy?

Witam Tomasz 34 Miałem problemy z układem pokarmowym długo je bagatelizowalem.Wykonałem gastroskopie wyszło ze mam stan przed wrzodowy w okolicach 12nastnicy,od kilku miesięcy odczuwam kolke w prawym boku pod rzebrami zrobiłem próby watrobowe AST 35 ALT 42 GGTP 180 Glukoza 4,99 i 89,8 jestem kierowcą o zdrowym jedzeniu można zapomnieć alkohol też się pojawia dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne odpowiednie leczeńie po zapoznaniu sie z wynikami gastroskopii.