Co oznaczają silne bóle odcinka szyjnego ze strzelaniem kręgów?

Witam, kobieta lat 25 mam silne bóle odcinka szyjnego z strzelaniem kręgów wynik tomografii komputerowej; zmniejszenie fizjologiczne lordozy oraz niespojenie łuku tylnego c1. Czy to może powodować ten ból. Pozdrawiam

RTG do interpretacji; w opisie raczej bez istotnych patologii.
Konieczna pelna konsultacja, moze dalsza diagnostyka
Ocena ogolnego stanu zdrowia i nastroju, trybu zycia i aktywności.
Pozdrawiam