Czy to może powodować tak silny ból i strzelanie w kręgosłupie?

Witam, kobieta lat 25 silne bóle kręgosłupa szyjnego rtg plus tomografia wynik splycenie lordozy szyjnej zwężenie przestrzeni międzykręgowej c3/c4 osteofity na krawędziach trzonow kręgów c3, c4. Niespojenie łuku tylnego c1. Splycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej. Niewielkie prawo wypukłe skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego. Osteofity na krawędziach trzonow kręgów l 4 l 5. Czy to może powodować tak silny ból i strzelanie w kręgosłupie? Jak leczyć ten ból. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Opisane zmiany w badaniu RTG i TK mogą dawać dolegliwości wskazane przez Panią. Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym badanie celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.