Co oznaczają skurcze w górnej powiece?

Witam. Od ok. 3 tygodni ciągle drga mi górna powieka. Jest to irytujące. Na początku to były skurcze - w lusterku widziałam jak cała powieka dosłownie wygina się. Od ok. tygodnia ich charakter się zmienił. Teraz przy każdym mrugnięciu drga mi ta powieka. Dosłownie przy każdym. Mrugne 20 to będzie 20 tikow. Czy ha mam gdzieś z tym iść?

Witam.nie iść. Kupić magnez z wit B6 i łykać. Można jeszcze zrobić jonogram z krwi. Podczas zażywania magnezu nie jeść wapnia czyli ser biały żółty mleko jogurt. Pozdrawiam serdecznie