Co oznaczają takie problemy z wysoką prolaktyny?

Mam 55 lat i od 30 roku zycia problemy z wysoka prolaktyna. 2 lata temu zaczely pekac mi piety i skora przy paznokciach (do krwi) - po stosowaniu kremow z kwasem moczowym stopy zaczely mnie bardzo swedziec. Budze sie w nocy aby drapac je na cegle lub plastikowej macie do masazu. Doprowadza to spuchniecia calego podstopia i pechezy lub krwiakow. Potem oczywiscie nie moge normalnie chodzic. Niestety nie mieszkam w polsce a tutejsi lekaze nie traktoja moich dolegliwosci powaznie. Prosze o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne konsultacja lekarza dermatologa i być moze pobranie wycinków