Co oznaczają takie wyniki HCG?

Witam.

W dniu 03.11.2010 robiłam HCG w 6 dniu po owulacji i wyszło 14,2. Tego samego dnia dostałam małych plamień brązowawych rano, w dzień nic, wieczorem troszkę, w dniu 04.11.2010 małe plamienie, a w ciągu dnia nic.
Czy to normalne, czy poroniłam?

Witam serdecznie.

Każde plamienie/ krwawienie, które nie jest krwawieniem miesiączkowym wymaga diagnostyki.
W pierwszych tygodniach ciąży takie plamienia najczęściej są spowodowane małym stężeniem progesteronu.

Objawy, które Pani opisuje raczej nie wskazują na poronienie.
Dla pełnego bezpieczeństwa proponowałabym skontaktować się z lekarzem ginekologiem, który zleci Pani odpowiednie badania, tj. stężenie progesteronu, USG dopochwowe i ewentualnie inne .
Pozdrawiam.