Co oznaczają takie zmiany na klatce piersiowej?

Witam od 2lat mam plamy na klatce piersiowej i plecach od niedawna zaczęły wychodzić w części między ramieniem a łokciem na ręce byłem u lekarza rodzinnego jak to się dopiero co zaczynało i powiedział że jest to prawdopodobnie łupież pstry (po wysiłku te plamy robią się takie czerwone ale nie swędzą, jak jestem opalony to te plamy sa takie białe)od tygodnia stosuję szampon selsun blue z disiarczkiem selenu polecila mi aptekarka lecz puki co nie widać żadnej różnicy nie zanikają w kolorze ani się nie zmniejszaja. Te plamy nie swędzą lecz nasilają się po sporym wysiłku więc nie jest to dla mnie aż tak duży dyskomfort lecz źle się czuję z tym estetycznie Bardzo proszę o pomoc, wskazówkę co jeść czego unikać co mi może pomóc w tym (podobno łupieżu pstrym). Bardzo dziękuję za przeczytanie i z góry za pomoc. :)lat 24

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl