Co oznacza ta plama na szyi?

Dzień dobry, 2 miesiące temu pojawil mi sie taki ciemnoróżowa plama na szyi, po 2 miesiacach jak opalilo mnie slonce plama zrobila sie wieksza i zmienila kolor na biały, tez tworzą sie obok małe plamki i jest ich coraz więcej. Czy to moze być łupież pstry i jeśli tak to czy krem nizoral bedzie skuteczny?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl