Świąd nóg a możliwość wystąpienia łupieżu pstrego

Witam serdecznie. Od jakiś 2 miesięcy mam problem, bardzo swędzą mnie nogi - okolice piszczeli oraz górnej powierzchni stopy. Najpierw wygląda jak rozsiana jasna plama, potem tworzą się jeszcze bardziej swędzące jakby bąble z wodą. Pierwsza myśl to łupież pstry, stosuję maść nizoral od ponad tygodnia a efektów brak, wychodzi ich więcej. Proszę o radę. Pozdrawiam Adrian

Witam. Takie objawy wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania skóry kończyn dolnych. Proszę skonsultować się z dermatologiem.