Co oznaczają te plamy na plecach?

Dzień dobry mam problem odrazu mowie nie chodzę do lekarza od kad skończyłam 16 lat mój problem jest taki od pół roku miałam dziwne plamy na plecach wyglądał jak bym się z spaliła na słońcu i skóra mi schodził ale od 2 miesięcy znikają ale pojawiają się czerwone plamy na brzuchu i piersiach trochę swedza czasem bardzo ale od tygodnia zaczyna boleć mnie brzuch nocami i przestaje tylko wtedy gdy coś jest moje życie nie jest stresujące pije raz dziennie kawę ale 2m temu piłam nałogowo energii pomus

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest obejrzenie zmian. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub dermatologa .