Co oznaczają te poziomy hormonów przy powiększonych gruczołach sutkowych?

Hormon folikulotropowy - FSH FSH 5,49 U/l Hormon luteinotropowy - LH LH < 0,1 U/l Estradiol - E2 Estradiol (s) 88,57 pmol/l Estradiol (jedn.tradyc.) 24,18 pg/ml Gonadotropina kosmówkowa frakcja beta - beta HCG <0,1 U/I Czy mogę prosić o interpretacje wyników badań 8 miesięcznej dziewczynki? Mamy powiększone gruczoły sutkowe i pecherzyki na jajniku. Z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja u lekarza endokrynologa dziecięcego. a jak dziecko jest karmionę?