Co oznaczają te wyniki badania zatok u 22-latki?

Witam :) Od około dwóch lat bardzo często mam problemy z zatokami - nawracające zapalenia, liczne punkcję, septoplastyka spowodowana krzywą przegrodą nosową. Poza tym męczą mnie częste bóle głowy- szczególnie rano i wieczorem. Wiecznie mam zatkany nos oraz zauważyłam, że często puchnie mi lewy policzek oraz czuje w nim ból (ból jakby od zęba, jednak żeby są w 100% zdrowe). Ostatnio miałam robioną tomografię zatok, a oto co znajduje się w opisie: *Polipowate zgrubienie błony śluzowej zatoki czołowej, na pograniczu z sitowiem, wielkości 15mm. *Dyskretne zgrubienie błony śluzowej przy przyśrodkowej ścianie zatoki szczękowej lewej. *Niewielkie zgrubienie błony śluzowej komórek sitowia przedniego i tylnego. * W świetle zatok widoczne są wewnętrzne cienkie przegrody kostne. *Poza tym zatoki powietrzne. *Niewielkie lewostronne skrzywienie przegrody nosowej. Bardzo proszę o interpretację tych wyników. Dodam, że obecnie znów przyjmuję antybiotyk Cipronex, aerozol Dymista oraz zastrzyk Depo-Medrol. Czy moje bóle głowy pochodzą od zatok? Jak powinno wyglądać dalsze leczenie? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Cipronex to bardzo szkodliwy antybiotyk wycofany z rynku od kilku lat! Między innymi powoduje potworne bóle głowy mięśni kości oraz depresję. Zatoki nie powodują bólów głowy to mit i kłamstwo reklam leków w mediach. Depo Medrol to sterydowy lek na ciężkie schorzenia degeneracyjne stawów i kości oraz ciężkie postaci alergicznych chorób skóry i na ciężką astmę alergiczną oraz leczenia niektórych nowotworów złośliwych. Uciekaj od tych lekarzy. Ratuj się. Czytaj ulotki leków nim cokolwiek łykniesz!