Co oznaczają wynik badania na toksoplazmozę i IGG?

Witam jestem w prawie 8 tc i mialam we wtorek robione badania na toksoplazmoze i igg wyszlo ujemne a igm 0.6 czyli z wytycznych od 0.6 jest wynik watpliwy, czy to oznacza że mam toksoplazmoze? Ginekolog mam w poniedziałek.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest powtórzenie badania i ponowne udanie się do lekarza ginekologa.