Co oznaczają wyniki 9-latka po upadku z roweru?

Witam, syn 9lat w szpitalu po poważnym wypadku rowerowym [upadł na twarz, rozciął czoło, wybił 3 zęby , poobcierał nos brodę,ręce,nog] miał robione wyniki godzina 19:57 wcześniej przebywał na słońcu ok 5 godz jadł chipsy i popijał napojem . Kilka badań odbiega od normy bardzo proszę o ich diagnozę: leukozyten(/nl) 12,3(H), MCHC(g/dl)35,2(H), Ery-Verteilungsbreite(%) 14,2(H), Thrombozyten(/nl) 401(H), Quick-Wert(%)>100(H), aPTT(sec)24L, LDH(U/I) 351(H). czy to cos poważnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego lub pediatry