Co oznaczają wyniki badań CMV w ciąży?

Witam. Jestem w 9 tygodniu ciąży i dziś odebrałam wyniki badań,które mnie martwią. Wizytę u lekarza mam za 4 tygodnie,dlatego bardzo proszę o pomoc. Wynik CMV IgM półilościowo 0,27 Ratio. Normy : <0,9 Ratio-wynik ujemny 0,9-1,1 Ratio wynik graniczny >1,1Ratio wynik pozytywny CMV IgG półilościowo 7,75 Ratio Normy: <0,9 Ratio-wynik ujemny 0,9-1,1 Ratio -wynik graniczny >1,1 Ratio -wynik pozytywny Bardzo proszę o interpretacje wyniku. Z góry bardzo dziękuję.

Nawet jeżeli przechodziłaby Pani w ciąży tę infekcję to nie ma leczenia, więc nic więcej poza wykryciem tej infekcji nie da się zrobić.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska