Co oznaczają wyniki badań hormonów podczas starań o dziecko?

Witam. Proszę o interpretację badań hormonalnych. Od dłuższego czasu staram się z mężem bez owocnie o dziecko. TSH wynik 4,450 mIU/l LH wynik 7,55 mIU/l Progesteron wynik 8,86 ng/ml FSH 2,56 mIU/l Prolaktyna 428 mIU/l Mój cykl miesięczny trwa 37dni. Badania robione w 29dc. Proszę o pomoc w interpretacji.

Lek. Katarzyna Szymczak

Tsh na pewno za wysokie, powinno być poniżej 2,5,wskazana kontrola u endokrynologa.
Pozdrawiam