Starania o dziecko od półtora roku i wyniki badań hormonów

Razem z partnerem od półtora roku staramy się o dziecko. Badania ginekologiczne z usg w porządku, badania nasienia również w normie. Wyniki badań hormonalnych TSH 1,780 ulU/ml, FSH 6,53 mlU/ml, LH 4,84 mlU/ml, prolaktyna 11,66 ng/ml, po MCP 206,9 ng/ml, FT3 3,28 pg/ml, FT4 1,36 ng/dl. Dodam również, że wcześniej byłam już w ciąży, ale poroniłam. Miesiączki w normie i brak innuch objawów klinicznych. Czy taki wynik badania prolaktyny wskazuje na hiperprolaktynemie czynnosciowa?

Analizą wyników najlepiej, żeby zajął się ginekolog endokrynolog. Nie mogę analizować wyniku bez znajomości norm, ponieważ każde laboratorium ma zazwyczaj własne normy. Poza tym wynik poziomu prolaktyny we krwi jest też uzależniony od pory dnia (wahania w ciągu całej doby).