Co oznaczają wyniki badań moczu u czterolatka?
Syn 4 lata,17kg,104cm. Wyniki w porcji moczu:fosfor 25,4, wapñ 4,0, magnez 3,6, kreatynina 42,1, kwas moczowy 37,0, bialko 1,2. USG 20ml moczu,zlogi ok.0,3mm,7,6 x3,6 (liczne). Niedoczynnosc tarczycy usg plat lewy 8x7x8mm V-0,2mm, plat prawy 9x7z9mm, v-0,2mm. ciesc 1,6mm. Gruczol tarczyc. o zmniejszonej objetosci i niejednolicie obnizonej echostrukturze, w platach drobne nieostre ogniska ubogoechowe o sr.1,5mm i izoechogenne o sr.1,4/1,2mm.Wely chonne powiekszone lewy reaktywny 22mm, prawy 16mm.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez podania Norma danego labolatorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza urologa