Co oznaczają wyniki badań tarczycowych u 26-latki?

Witam , bardzo proszę o interpretację wyników. Mam 26 lat, jest to drugi rzut choroby, TSH 0,008 ulU/ml, FT 3 12,21 pmol/l (norma 3,10-6,80); P-ciała p/peroksydazie tarczycowej >600 IU/ml (norma <34), P-ciała p/tyreoglobulinie >4000 IU/ml (norma <115). Usg tarczycy: Cały miąższ gruczołu niejednorodny echogenicznie, z przewagą utkania hipoechogenicznego o wyraźnie wzmożonym unaczynieniu i zawiera w przednich częściach płatów drobne obszaryhipoechogeniczne o zatartych zarysach- największy w płacie prawym o wymiarach 8/6/7mm oraz pojedyncze obszary o echogeniczności zbliżonej do reszty miąższu otoczone cienkim hipoechogenicznym rąbkiem o średnicy do 5mm. Proszę o interpretację

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie leczenie? Jaki wynik ft4? Konieczna dość pilna wizyta u lekarza rodzinnego i odpowiednie leczenie