Co oznaczają wyniki badań wirusologicznych w 13 tygodniu ciąży?

Witam , ostatnio robiłam badania toksoplazmy a jestem w 13 tyg. Ciąży . Moje wyniki wyszły tak : igg <0.130 , igm 0.217 . Moje pytanie to czy te wyniki są odpowiednie czy też złe.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są normy? jeśli powyższe oznaczenia są oba ujemne to świadczy to o braku cech świeżego i dawniejszego zakażenia.