CO oznaczają wyniki badania FSH, LH i estradiolu?

Witam.Moje wyniki w 4 dniu cyklu to FSH-26,11 LH-16,14 ESTRADIOL-18,85 mam 48 lat .Czy to wszystko ok.?Mam bóle stawów,kości i nieostre widzenie.Czy wzkazane jest uzupełnienie estrogenów?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm oznaczeń nie można się wypowiedzieć . Proponuje udac się do okulisty odnośnie wzroku oraz do lekarza rodzinnego odnośnie dolegliwości bólowych