Co oznaczają wyniki FSH, LH i prolaktyny?

witam. Staramy się z mężem o dziecko ale coś nie wychodzi,dlatego zrobiłam badania fsh lh i prolaktyne w 14 dniu cyklu. wyniki: fsh 4,4 lh 13,0 i prolaktyna 427,8 Bardzo proszę o odpowiedź czy wyniki są w porządku czy coś jest nie tak. Jestem umówiona do pani doktor ale to jeszcze chwilę a bardzo się denerwuje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania długości cyklu oraz jego regularności a także normach obowiązujących w danym labolatorium nie można się wypowiedzieć