Co oznaczają wyniki badania hormonów i czy jest jeszcze ryzyko ciąży?

Mam 55 lat. Miesiączkuję nieregularnie: 5.01.17, 9.05.17. W dniu 21.04.17 Estadriolu wyniósł 137, a FSH 10,70. Na podstawie tych wyników ginekolog zaleciła mi stosowanie Orgametrilu. Teraz miesiączka pojawiła się 5.06.17. Pytanie o ryzyko zajścia w ciążę? Doktór stwierdziła, że w moim wieku nie istnieje, bo nawet miesiączkując, nie produkuję już jajeczek, nie jestem juz płodna. Czy mogę być spokojna, czy powinnam się zabezpieczać? Tabletki antykoncepcyjne są w moim wieku podobno nie wskazane.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jest możliwość ciąży bardzo bardzo niska ale jakaś jest