Co oznaczają wyniki badania kreatyniny kwasu moczowego?

Witam.Raz w roku wymuszam u mojego lekarza skierowanie na badania ogólne.Mam 62 lata.W maju wyszło mi coś takiego mocznik 41 ,kreatynina 0,9 eGFR 67,43 Kwas moczowy 6,9.Pani doktor powiedziała że za 3 m-ce trzeba bedzie powtórzyć .Powtórzyłam mocznik 46 ,kreatynina jak wyzej a kwas moczowy 6,7.Pownieważ wyjeżdzałam z mieniając miejsce zamieszkania dostałam wyniki do ręki .Nic się nie dzieje .Czuję się w miarę dobrze .To co poczy tałam na temat wyniku nie wiem czy mam sie bać ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana obserwacja, kontrola za 3-6 miesięcy, ewentualnie USG nerek.
Pozdrawiam