Wyniki badań kreatyniny, kwasu moczowego, białka całkowitego i mocznika

Mam 67 lat kreatynina 1.88. kwas moczowy 8.28.,białko całkowite 93.90 ,mocznik 5.66 .jakie badania zalecił by pan dodatkowo i co to oznacza . Jerzy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam konsultacje neurologiczna. Wyniki w zakresie stężenia mocznika, kreatyniny i białka jest powyżej normy. Zalecałbym badanie GFR. Pozdrawiam