Wyniki badania mocznika i kreatyniny

Witam. Prosze o interpretacje wynikow krwi : mocznik w surowicy 17mg/dL BUN 8,11 md/dL Kreatynina w surowicy 0,56mg/dL EGFR >=60ml/min/1,73m^2 Dziękuje

Michał Springer

Witam, wyniki przez Panią przedstawione mieszczą się w granicach normy (lekko obniżona wartość kreatyniny nie powinna mieć znaczenia klinicznego). Jeżeli jednak zauważyła Pani u siebie niepokojące objawy, które skłoniły do wykonania badania, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym celem zbadania. Pozdrawiam.