Co oznaczają wyniki posiewu z dróg rodnych?

Proszę o ratunek! Mam 28 lat. Wykonano u mnie posiew z dróg rodnych i wyniki pokazały: enterococcus faecium szczep hlar,e coli,ziarniaki i brak pałeczek kwasu mlekowego i jeszcze mam nadzerke,praktycznie cały czas odczuwam pieekący ból,już nie wiem co mam stosować,wszystko co mam zapisywane dziala tylko na chwile i sytuacja się powtarza. Trwa to już kilkanaście lat i powiem szczerze że nie da się normalnie funkcjonować. Prosze o odp,bardzo prosze

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest w łączenie celowane go leczenia przeciwbakteryjne go. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa