Co oznaczają: wypadanie włosów, nieregularne miesiączki, szybkie męczenie się?

Witam, Stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy oraz zapalenie tarczycy. OBJAWY: wypadanie włosów, nieregularne miesiączki, szybkie meczenie się Wyniki moich badań były takie: Prolaktyna ( badana w róznych dniach cyklu) 52,80 40,63 47,01 Przy normie: 4,79-23.3 TSH: 3,1 3,25 Przy normie: 4,79-23,3 Przepisano mi lek: Euthyrox Po 1 miesiacu zazywania moje wyniki byly takie: PRL: 31,62 ( spadło) TSH: 1,35 ( rowniez spadło) Po 3 miesiacach: PRL: 39,14 (wzroslo) TSH:0,114 ( spadło zbyt nisko)

Niestety są to konsekwencje chorób tarczycy. Musi Pani prowadzić bardzo zdrowy styl życia: spać 8 godzin, uprawiać sport na powietrzu, nawadniać się płyną,i bez cukru oraz bardzo zdrowo jeść. Pozdrawiam