Co oznaczają wzdęcia, gazy, przelewanie w jelitach po jedzeniu?

Witam.Dwa tygodnie mialem Po jedzeniu wzdęcia gazy przelewanie w jelitach i odbijało mi się co chwilę i stolec był twardy i oddawalem tuż po Posiłku niepełny. Teraz mam biegunki widoczny śluz,spienione,widoczne niestrawione resztki, ale bez wzdęci.Pije wody n/g dużo i dobrxe się odzywam i do tego schudlem 6kg przez 2 Miesiące przy suchej masie mięśniowej na która pracowałem lata, co to możebyć jakie badanie wykonać? Lekarz nie wie co mi jest..rzekomo.. Problem trwa na przemian od kad chudne.

Prawdopodobnie Pana dieta odchudzająca jest bardzo niemądra. Przy takich problemach potrzebny jest dobry dietetyk i odstawienie sportów siłowych do uspokojenia objawów. Pozdrawiam

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Koniecznie proszę wykonać badania krwi z uwzględnieniem badań tarczycy. Objawy, które u Pan występują plus utrata masy ciała wymaga zdiagnozowania prawidłowości funkcjonowania tarczycy.
Niestrawione resztki jedzenia widoczne w kale wskazują na nieprawidłową pracę jelit, zaburzenia mikrobioty jelitowej, co w konsekwencji może doprowadzić do przesiąkliwości jelita i nieswoistych stanów zapalnych.