Co oznaczają wzgórki na kości piszczelowej?

Witam serdecznie, Wprawia mnie w wątpliwość kwestia kości piszczelowej, na której mam widoczne wzgórki. Czytając różne fora zdecydowałam się zadać pytanie specjalistom, ponieważ dotychczas uważałam że to powód licznych uderzeń, aczkolwiek nie wydaje mi się by były one tak liczne i równolegle na tym odcinku. Ewidentnie co centymetr mam wzgorek. Mogę podesłać zdjęcie. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Dobry Wieczór,
Możliwe, iż są to miejsca przyczepu mięśni do kości piszczelowej. Jeżeli to Panią niepokoi proponuję skontaktować się z lekarzem celem badania klinicznego.
Pozdrawiam.