Co oznaczają zaburzenia czucia po rozcięciu skóry głowy?

Koleżanka miała wypadek samochodowy rozciela głowę z przodu. W miejscu gdzie są szwy ja boli ale troszkę dalej od szwów nie ma czucia może wlosa wyrwać i wogole tego nie czuje czy to normalne

To nie jest normalne ale po interwencji chirurgicznej czasem występuje. Można spróbować zaktywizować obszar za pomocą mobilizacji i specjalistycznego masażu. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki