Co oznaczają zaburzenia miesiączki u 24-latki?

Witam jestem kobieta w wieku 28 lat ,od listopada zeszłego roku do chwili obecnej mam bardzo nieregularny okres czyli : Listopad-grudzien =17 dni Grudzien-styczen=30 dni Styczen-luty=35dni Luty-marzec=39 Marzec- kwiecien=34 dni Kwiecien-czerwiec=42dni Dodam ze oprocz okresu dostaje jeszcze plamienia większe lub mniejsze ktore trwaja od 3 do 6 dni . W tym miesiacu dostalam okres 11 trwal on do 19 czerwca dwa dni przerwy i dalej krwawie .dodam ze jestem szczęśliwa mama dwojki dzieci . Moje pytanie brzmi czy to jest normalne ze mam taki okres ? Czy mam sie martwic ze jestem na cos chora ? Bardzo prosze o porade . Pozdrawiam Kasia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka hormonalna proszę zgłosić się do ginekologa