Co oznaczają zaburzenia snu i bezdech w 37-tygodniu ciąży?

Od 3 nocy nie moge normalnie spać, bo mam wieczorami duszności i osłabienie i ciagle tętno poniżej 60. Jestem w 37 tygodniu ciazy. Zasnąć sie nie da, bo jak sie kładę to od razu jakbym miała zaraz zemdleć. Do tego coraz częściej budzi mnie gwałtownie bezdech. W dzień tętno tez waha sie miedzy 60-70. Ciśnienie mam prawidłowe, niekiedy podwyższone. Czy to zagraża dziecku? Czy powinnam jechac do szpitala? Za ponad tydzień mam wyznaczone CC z powodu tętniaka. Proszę pilnie o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza. Sadze ze warto udac się do szpitala