Co oznaczają zaburzenia w wyniku badania EEG u 21-latki?

Co mogą znaczyć nieprawidłowości w płacie czołowym w badaniu eeg? Dodam że występują u mnie zaburzenia funkcji za które odpowiada owy płat, przyjmuję leki przeciwlękowe, neuroleptyk i stabilizator nastroju. Trzy razy wystąpiły u mnie drgawki trwające kilka, kilkanaście sekund.

Zależy jaki rodzaj nieprawidłowości wykryto i opisano w EEG:
Czy zmiany napadowe, ubytkowe ;
Czy nasilone po hyperwentylacji, stroboskopie fotostymulacji ?
Do interpretacji klinicznej, Do pełnej konsultacji z wynikami i historią leczenia
Pozdrawiam i zapraszam

Witam!
Nie napisała Pani jakie są te "nieprawidłowości", dlatego udzielenie odpowiedzi na postawione pytanie nie jest możliwe!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.