Co oznaczają zaburzenia widzenia u 31-latki?

witam , jestem po badaniach vep i wpw pogorszenie widzenia o nie znanym pochodzeniu potencjały wyszły obniżenie amplitudy i wydłużenie latencji p100 do 115(szachownica) , neurologa mam za miesiąc dopiero może ktoś mnie naprowadzi czego mogę się spodziewać

do pełnej konsultacji neurologicznej, wywiad, wyniki badań , inne obciążenia ...
Czy robiono MRI głowy
OKULISTA ? dno oka, ostrość, pole widzenia ???
Pozdrawiam

Witam!
Konieczna konsultacja neurologiczna, RM głowy i inne badania diagnostyczne!
Sprawę koniecznie trzeba wyjaśnić.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.