Co oznaczają mroczki przed oczami u 25-latki?

Witam.Po 2 latach pojawiania się mroczków przed oczami okulista wykluczył chorobę oczu i wysłał do neurologa.Ten zaś skierował na EEG i WPW.(ciąża ograniczała pozostałe badania)EEG wyszło w normie zaś na WPW obustronne zaburzenia przewodnictwa w drogach wzrokowych.Pani wpisała: Po stymulacji pełnym polem widzenia kratką naprzemienną otrzymano obustronnie potencjały o wydłużonych wartościach czasowych N75,P100 i N145 P100 OKO LEWE 133,127 ms OKO PRAWE 130,127 ms Czy jest to wyrok na SM?

Witam!
Diagnostykę neurologiczną należy kontynuować, także po porodzie. Wydłużenie latencji wzrokowej do wyjaśnienia. Wskazany monitoring neurologiczny.
Powodzenia
W. Łuczkowski.