Jak leczyć zaburzenia równowagi i widzenia po porodzie?

Zaburzenia widzenia i równowagi mam od prawie 3 lat. Zaczęły się po porodzie 3 dziecka. Są to objawy stałe, ale są dni że jest lepiej są dni, że jest gorzej. Stale w okolicach źródłach światła typu reflektory samochodu czy latarnie widzę jakby rozbłysk na wszystkie strony. Dodatkowo praltycznie wcale nie czuje sie stabilnie, jak cos sie za szybko dzieje przed oczami to tak jakbym za tym nie nadązala. Badałam wzrok u 4 niezależnych okulistów, a takze 3 neurologów. Wszystkie badania typu rezonans głowy, zatok, kręgosłupa szyjnego a także badania tarczycy i z krwi były zrobione. Nic z nich nie wynika, wszystko idealnie. Nie mam już siły do tego co się ze mną dzieje, gdzie mam szukać przyczyny ?

WAŻNE, ze był prawidłowy wynik badań TK i MRI ; RTG; Nie opisano niepokojących objawów; przejściowe osłabienie czy ból głowy , może mieć bardzo różne tło.... neurologicznych... Bez objawów neurologicznych... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna Opis badania MRI to za mało!! ...Jak badania OKULISTYCZNE ?? ostrość , pole widzenia ...dno oka...

Ważne kto i dlaczego miał to badanie Ważne objawy kliniczne; Najważniejszy Pacjent, Dlaczego miał napad padaczki, w jakich okolicznościach ?? po alkoholu, odwodnieniu, zmęczeniu ?? Jakie ma choroby , jakie leki wywiad rodzinny ??? Jaki : wiek, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki badań ... Cała historia choroby, inne schorzenia towarzyszące ; Jakie przyjmuje leki i dlaczego ; Nawyki, używki Konieczna pełna konsultacja z badaniem neurologicznym Waż ny też tryb pracy, tryb życia, nastrój i sen Warto wykluczyć zaburzenia lekowe, niepokój... stresy . Czy nie było innych problemów , stresów Pozdrawiam i zapraszam